Základní škola Palackého

Proč výběr speciální školy?

U zápisu do základní školy nám pedagogové sdělili, že náš syn patří spíše na školu PRAKTICKOU. Bylo nám doporučeno si v klidu vše promyslet a určitě se do školy zajít podívat.

S manželem jsme školu navšívili a víme, že to byl správný krok.

Usoudili jsme, že musíme v tuhle chvíli myslet především na syna, co pro něj bude nejlepší.

Zvolili jsme dobrou cestu. Ve třídě není 28 dětí, ale pouze 6, kde se dětem maximálně věnuje pedagog a I některý žák má asistenci.

Syn chodí do školy rád, bez stresu a s radostí. Nikdy nebyl žádný problém a kdyby jen nastal, jsou ve škole výborní pedagogové, kteří Vám pomůžou a vždy najdete řešení.

S pedagogy a vychovatelkami jsme maximálně spokojeni, spolupráce se všemi je na jedničku.

Jsme přesvědčeni, že na “normální” škole by syn nestíhal, proto nelitujeme ani minutu našeho rozhodnutí volby školy.

Musím ještě dodat, že děti na této škole mají I aktivity jako je každý rok zimní škola v přírodě, olympiáda na atletickém stadionu a další a další, kterých se náš syn každoročně účastní!!!

VŽDY MYSLETE NA SVÉ DÍTĚ CO BUDE PRO NĚJ NEJLEPŠÍ :)

Radka ĎurIšová