Zlínský filmový festival II.stupeň

V pondělí 3.6.2024 naši žáci opět navštívili zlínský filmový festival.

Zlínský filmový festival

V pondělí 3.6.2024 naši žáci opět navštívili zlínský filmový festival. Na 64. Zlín film festivalu žáci II.stupně navštívili argentinský film Emmin sen o dívce, která žije pouze s otcem a touží studovat v Londýně. Film byl o životních rozhodnutích a nesobecké rodičovské lásce. Protože ve filmu jsme mohli vidět krásnou argentinskou přírodu, pozdravil žáky před filmem ministr životního prostředí Mgr. Petr Hladík a prezident festivalu Čestmír Jančura. Naši žáci byli pohotoví a dovedli panu ministrovi odpovědět na otázku „Co pro nás znamená příroda?“

Žáci také ve Zlíně ochutnali zmrzlinu a zúčastnili se různých aktivit na Náměstí Míru a v parku Komenského. Cestou tam i zpět jeli festivalovým vlakem, kde je doprovázeli Bob a Bobek a Jů a Hele.