„Závěrečná tvoření v keramické dílně“

V keramické dílně probíhaly poslední dodělávky a přípravy na nadcházející výstavu, která se uskuteční v druhé polovině měsíce června v budově naší školy.

V keramické dílně probíhaly poslední dodělávky a přípravy na nadcházející výstavu, která se uskuteční v druhé polovině měsíce června v budově naší školy.

Děti si nově vyzkoušely techniku „vytáčení z ruky“. Zhotovily tak užitkovou keramiku – jednoduché misky a hrníčky. Ty si spolu s dalšími keramickými výrobky po výpalu naglazovaly paletou pestrých i nepestrých barev a dle libosti dozdobili barevnými korálky.  Všechny dětské artefakty nyní čekají na finální výpal.

V naší fotogalerii nahlédněte do posledních fází práce dětí před závěrečnou proměnou. Věříme, že se výrobky vyloupnou do krásy a bude se na co těšit.