XVII. ročník plaveckých závodů hendikepovaných žáků Zlínského regionu, 12. 5. 2022

Ve čtvrtek 12. května se plavci naší školy vydali do Zlína na plavecké závody.

Ve čtvrtek 12. května se plavci naší školy – Jitka, Terezie, Vanessa, Jeroným, Adam Š., David P., Jakub D., Dominik P. a Jakub K., vydali do Zlína na plavecké závody. Tam si porovnali síly se žáky ze školy z Valašského Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříže, Zlína, Otrokovic a Bojkovic. Každý závodil ve dvou disciplínách a štafetě. Nejlépe se dařilo Jakubovi K, který si odvezl zlatou medaili a diplom za 1. místo - 25 m prsa, David P. si vybojoval bronzovou medaili a diplom za 3. místo - 25 m prsa a Jeroným T. bronzovou medaili a diplom za 3. místo - 25 m prsa mladší kategorie. Všichni plavci si odvezli hezké zážitky a také drobné dárky.

Plavci, blahopřejeme !