VŠE O VČELÁCH

V roce 2018 se poprvé ve světě 20. května slavil Světový den včel. Letošní rok 2022 jej oslavily i děti z naší školy ( 3., 5. a VII.S třída), když vyrazily v pondělí 23. května do skanzenu Rochus, kde se zúčastnily vzdělávacího programu Vše o včelách.

VŠE O VČELÁCH

V roce 2018  se poprvé ve světě 20. května slavil Světový den včel. Letošní rok 2022 jej oslavily i děti z naší školy ( 3., 5. a VII.S třída), když vyrazily v pondělí 23. května do skanzenu Rochus, kde se zúčastnily vzdělávacího programu Vše o včelách. Formou her a úkolů se dozvěděly, jak se včely chovají, jak vypadají, co potřebují k životu a co potřebuje k práci správný včelař. Vyrobily si také malou svíčku. Užily si na Rochusu moc pěkné slunečné dopoledne.