VI. Regionální hry Českého hnutí speciálních olympiád Brno, 3. 5. 2022

V úterý 3. května jelo sedm sportovců naší školy do Brna na VI. Regionální hry Českého hnutí speciálních olympiád.

V úterý 3. května jelo sedm sportovců naší školy do Brna na VI. Regionální hry Českého hnutí speciálních olympiád. Tam se utkali spolu se sportovci z celé České republiky v atletice. Každý si vybral dvě disciplíny a čtyři sportovci si ještě poměřili síly se sportovci z ostatních škol ve štafetě. Součástí závodů byl i doprovodný program, zábavné úkoly a cvičení. Každý si odvezl sportovní baťůžek naplněný několika dárky a především medaile, za své sportovní výkony. A jaké medaile to byly?

Jakub B.

1. místo – běh 200 m

Adam H.

2. místo – běh 200 m

David K.

Jakub D.

2. místo – skok s rozběhem

Jitka M.

1. místo – běh 100 m

Jakub K.

3. místo – hod míčkem

1. místo – běh 200 m

Jeroným T.

4. místo – skok s rozběhem

1. místo – běh 100 m

Adam H., Jakub B., David K., Jakub K.

1. místo - Štafeta 4 x 100 m

Všem gratulujeme, děkujeme za reprezentaci a přejeme, ať se daří v Brně i v červnu na Evropských hrách Emil Open.