Vánoční čas v 8. třídě

Měsíc prosinec byl ve znamení příprav na blížící se Vánoce.

V měsíci prosinci žáci 8. třídy většinu svých aktivit měli propojené s tématem blížících se Vánoc, a to nejen v ČJ a M, ale hlavně v pracovním vyučování a informatice. Společně jsme nazdobili stromeček, pekli a zdobili linecké cukroví, vyráběli jsme zimní domečky s kartonů, vytvořili jsme v hodinách INF osobní vánoční přání s QR kódem, ve kterém jsou ukryté české vánoční koledy. Za odměnu jsme si zašli do kina Hvězda na pohádkový příběh „Tonda, Slávka a kouzelné světlo“. Předposlední školní den jsme si udělali besídku, ochutnali vánoční cukroví a předali si dárky. Vše jsme nakonec společně zakončili pátečním opékáním špekáčků a zpíváním koled. Věříme, že i Vy jste měli na zážitky také tak bohatý prosinec a přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, klidné svátky a do nového roku hodně štěstí a zdraví!