Turnaj v minikopané, Otrokovice

V úterý 28. května se osm našich sportovců rozjelo do Otrokovic, na turnaj v minikopané.

V úterý 28. května se osm našich sportovců rozjelo do Otrokovic, na turnaj v minikopané, kde na nás již čekali soupeři ze školy ze Zlína i  domácí družstvo z Otrokovic. Počasí nám nepřálo, déšť nás zahnal z travnatého venkovního hřiště do tělocvičny. První zápas jsme hráli proti Zlínu, který skončil 3:3. Po jedné brance vsítili David K., Adam a Viliam. V zápase s Otrokovicemi se nám dařilo méně, prohráli jsme 6:0. V naší bráně se střídali Filip a Dan. Na hřišti také pomáhali a unavené hráče střídali David P., Iveta a Aneta. Po utkáních ještě proběhla soutěž ve střelbě penalt, ve které se dařilo nejvíce Danovi, který trefil 2 góly a Filip jeden. Z Otrokovic jsme si odvezli pohár, každý hráč bronzovou medaili a upomínkové předměty.