Tak jsme z kempu zpět...

Ve čtvrtek 6. června jsme se vrátili z třídenního pobytu na Škole v přírodě v kempu na Lučině.

Ve čtvrtek 6. června jsme se vrátili z třídenního pobytu na Škole v přírodě v kempu na Lučině. Počasí nám přálo, sluníčko nás provázelo od úterý do čtvrtku, proto jsme se mohli věnovat sportování v přírodě. Z Uherského Hradiště do Strážnice jsme jeli vlakem, ze Strážnice do Tvarožné Lhoty jsme pokračovali autobusem. Po příjezdu jsme se rozdělili do chatek, vybalili to nejdůležitější a vyrazili jsme na obhlídku okolí. Cestou zpět jsme si nasbírali dřevo na opékání špekáčků. Večer jsme si zahráli míčové hry a zvládli jsme i Stezku odvahy. Středeční ráno nás přivítaly sluneční paprsky, proto se nám lépe vstávalo na ranní běh kempem s rozcvičkou, aby nám více chutnala snídaně na lavičkách před chatkami. Po té jsme šli čekat k vodě v nedaleké přehradě, než přijedou pejsci na canisterapii. Do obědu jsme ještě stihli soutěž v minigolfu. V restauraci kempu jsme si pochutnali na vepřo-knedlo-zelo a těšili se na odpolední koupání v bazéně a brouzdališti, který byl také součástí kempu. Osvěžení jsme se pustili do další soutěže, zvládnutí Stezky s úkoly na čas. Večer jsme si opět opékali špekáčky a zazpívali s kytarou. Před večerkou proběhlo vyhodnocení všech soutěží, dostali jsme diplomy se sladkou odměnou. Čtvrteční ráno jsme opět posnídali před chatkami a chystali se na odjezd domů.