Stěhování v Uherskohradišťské nemocnici

Ve čtvrtek 17. 1. 2019 se v Uherskohradišťské nemocnici přestěhovalo dětské oddělení do centrálního objektu II.

V 5. patře je komplexní oddělení pro děti a dorost, včetně odborných ambulancí, lůžkové části a JIP. Naše MŠ a ZŠ se nachází v místnosti, která je označena jako herna. Pomůcky a vybavení jsme balili, převáželi a vybalovali 4 dny, abychom hernu vybavenou novým nábytkem oživili tak, aby hospitalizované děti zapomněly na svá bolístka.  Věříme, že dny v nemocnici pomůže malým pacientům a jejich rodičům překonat nejen nové prostředí, ale i empatické cítění paní učitelky, která je doprovází při hrách a kreativních aktivitách. Všem přejeme rychlé uzdravení a návrat do svých mateřských škol a školních lavic!