Sportujeme pro zdraví

Čtvrteční den prožili někteří sportovci ve Valašském Meziříčí, kde si poměřili síly v pětiboji všestrannosti s žáky ze školy ze Zlína, Rožnova pod Radhoštěm a Valašského Meziříčí.

Tříčlenné družstvo našich děvčat tvořila Vanesa, Tamara, Iveta a tříčlenné družstvo našich chlapců Adam, Filip  a David. Soutěžili v disciplínách: hod medicinbalem, srážení plechovek, výkop na bránu, hod na cíl – prohazování kruhu v závěsu, přetahování lana a překážková dráha. Našim závodníkům se dařilo a vybojovali si 1. místo, s počtem 125 bodů. Obdrželi diplom a zlatý pohár, ze kterého měli velkou radost. 2. místo obsadili žáci z Valašského Meziříčí se 104 body a 3. místo děti z Rožnova s 89 body. Všem se den líbil, mezi sportovci vznikla další nová přátelství.