Aktuality

Slavnostní předávání cen za výtvarnou soutěž

Ve středu 22. 6. 2022 proběhlo v Obřadní síni Městského úřadu v Uherském Hradišti slavnostní předání okresních a krajských cen za soutěž „Požární ochrana očima dětí a mládeže".

Soutěž „Požární ochrana očima dětí a mládeže“ každoročně vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Letošního 48. ročníku se okresního kola soutěže zúčastnilo 901 dětí z 33 institucí okresu a krajského kola se účastnilo 2864 dětí ze 158 institucí kraje. Soutěžilo se v kategorii literární práce, digitální technologie a výtvarná práce.

Žáci naší školy soutěžili v kategorii výtvarná práce a byli velmi úspěšní. V mladší kategorii se na 3. místě umístil Lukáš M., druhé místo získala Natálie Č. a první místo v okrese i v kraji převzal David Z. Ve starší kategorii se na druhém místě v okrese umístila Vanessa G., která zároveň toto umístění obhájila i v krajském kole. Za třetí místo v okrese si převzal cenu Adam Š., který se zároveň umístil i na 1. místě v kraji. Žáci si převzali hodnotné a pěkné ceny. Odměnou jim byla v teplém dni i zmrzlina. Všem výhercům gratulujeme a těšíme se v příštím školním roce na další úspěchy.   

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 774 055 974, nebo nám napiště zprávu.