Projektový týden v naší škole

1. den projektového týdne

Projektový týden s názvem „Zajímavá místa našeho města, kraje a republiky“ jsme zahájili výletem do Prahy. Ranní cesta vlakem proběhla v dobré náladě a potom jsme si už užívali krásy našeho hlavního města. Naše cesta vedla od Pražského hradu, kde jsme prošli nádvoří, katedrálu sv. Víta, podívali jsme se na výměnu stráží u brány hradu a pokračovali ke Karlovu mostu a na Staroměstské náměstí. Další část našeho výletu jsme strávili v muzeu Lega. Putování jsme zakončili na Václavském náměstí a vydali se směrem k hlavnímu nádraží. Unavení a nadšení jsme přijeli domů.

Naše poděkování patří firmě Vymyslický-výtahy za poskytnutí sponzorského daru, který nám dopomohl k uskutečnění našeho výletu.

Děti, které se nezúčastnily výletu do Prahy, si vyšláply k rozhledně na Rovninu. Zlepšily si fyzickou kondici a poznaly hezké místo v blízkém okolí.