Aktuality

Projektový týden, II. stupeň, poslední dva dny, 2. a 3. června

Čtvrtý projektový den jsme vyrazili do ZOO Lešná.

Čtvrtý projektový den jsme vyrazili do ZOO Lešná. Počasí nám přálo, tak jsme měli možnost projít celou zahradu a obdivovat její zvířecí obyvatele. Během dne jsme procestovali celý svět, všechny světadíly, o kterých jsme se učili v hodinách zeměpisu. Nejdéle jsme se zdrželi v Zátoce rejnoků, kde jsme měli možnost v prostorném bazénu s mořskou vodou si osahat jejich hladké tělo, paní učitelka nám zakoupila a tak nám umožnila si je i nakrmit pochoutkou v podobě krevet. 

Po návratu ze ZOO se někteří žáci přesunuli na vlakové nádraží a pokračovali vlakem do kempu Slováckého aeroklubu v Kunovicích. Ubytovali jsme se v chatkách a po krátkém odpočinku si zasportovali a zasoutěžili v přírodě, každý v tom, co ho zrovna lákalo…trampolíny, stolní tenis, volejbal, kopaná, badminton, ruské závěsné kuželky. Při západu sluníčka zkušenější táborníci připravili oheň k opékání špekáčků. 

Pátek, 3. června 

Do pátečního rána jsme se probouzeli za příjemného zpěvu ptáků. Počasí nám dopřálo posnídat venku v přírodě, kde nám moc chutnalo. Dokončili jsme sportovní soutěže z minulého dne a za své výsledky jsme byli sladce odměněni. Cestou na vlak jsme si prohlídli muzeum letadel a spokojení, plní dojmů a nových zážitků jsme se vraceli domů, ačkoliv si všichni chtěli pobyt v kempu prodloužit. 

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 774 055 974, nebo nám napiště zprávu.