Přehlídka středních škol a pracovního uplatnění v Klubu kultury v Uherském Hradišti, 10. 11. 2022

Ve čtvrtek 10. listopadu žáci IX. třídy navštívili Přehlídku středních škol a pracovního uplatnění v Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Ve čtvrtek 10. listopadu žáci IX. třídy navštívili  Přehlídku středních škol a pracovního uplatnění v Klubu kultury v Uherském Hradišti. Zde se prezentovaly různé střední školy a poskytovaly přehled o nabídce svých studijních oborů. Ve velkém sále proběhla také módní přehlídka, barmanská show a praktická ukázka obrany při napadení jinou osobou, kterou předváděli studenti Střední odborné školy ochrany osob a majetku Zlín. K ukázce si volali i dobrovolníky z návštěvníků, naši chlapci dostali odvahu také.