Předvánoční čas v keramické dílně

Naši mladí keramici ani v listopadových dnech nelenili a pustili se do dalších výrobků.

Naši mladí keramici ani v listopadových dnech nelenili a pustili se do dalších výrobků s myšlenkou na krásný vánoční čas. Vytvořili svým blízkým svícny inspirované tvaroslovím a strukturou podzimních listů. Děti otiskly několik listů na hliněný plát, jeden po druhém je vyřezaly a slepily k sobě tak, aby vznikl originální svícen. A Co by to bylo za adventní období, kdyby k nám nezavítal nějaký ten posel Vánoc anděl? To víte, že zavítal. A ne jeden. Děti si zahrály na sochaře a vytvořily svoji první malou dekorativní sošku anděla. Ten bude putovat do jejich domovů s přáním zdraví, lásky a štěstí do všech lidských srdcí.