Předání cen za výtvarnou soutěž

Žáci třetího ročníku se zúčastnili slavnostního předávání cen za výtvarnou soutěž „Jaro, léto, podzim, zima – na světě je přece príma“

V pátek 29. 3. 2019 se čtyři žáci třetího ročníku zúčastnili slavnostního předávání cen za výtvarnou soutěž „Jaro, léto, podzim, zima – na světě je přece príma“.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 159 prací z 9 škol Zlínského a Jihomoravského kraje. Předávání cen proběhlo 29. 3. 2019 v aule SOU Uh. Brod za přítomnosti ministra školství, členů Rady ZK a dalších vzácných hostů.

Všechny práce našich žáků byly opravdu krásné. Porota však mohla ocenit pouze dvě díla. První místo od poroty obdrželo prostorové dílo s názvem "Příroda", jež bylo společnou prací žáků z 3.třídy a VIII.S. Ze samostatné tvorby porota ocenila dílo Vojty B. s názvem "Ptáčci na větvi".

Po předání cen se žáci zúčastnili bohatého doprovodného programu - výstavy zemědělské techniky, prezentace výrobků firmy Colorlak, výstava zvířectva a drobného ptactva, ukázky zemědělských produktů a komodit, viděli jsme také práci s ovčáckými psy a mnoho dalšího. Žáci si akci velmi užili, a to včetně společné jízdy vlakem. Ukázky naleznete ve fotogalerii.