Předání cen za VV soutěž „Požární ochrana očima dětí“

Dne 22. 6. 2023 proběhlo slavnostní vyhodnocení VV soutěže „Požární ochrana očima dětí a mládeže

Dnes 22. 6. 2023 si žáci naší školy převzali ocenění za VV soutěž "Požární ochrana očima dětí a mládeže 2023" z rukou předsedy svazu dobrovolných hasičů a místostarostky Uherského Hradiště. Naše škola se každoročně účastní této soutěže ve dvou kategoriích rozdělených podle věku. I letos jsme byli velmi úspěšní a získali jsme tato ocenění:

v kategorii K1 okres: 1. místo Michal V., 2. místo Štěpán Š., 3. místo Matyáš V.

v kategorii K2 okres: 1. místo Matěj G., 2. místo Tomáš T., 3. místo Vít V.

V krajské části soutěže získali v kategorii K1 ocenění Štěpán Š. (2. místo) a Matyáš V. (3. místo).

Kromě cen za umístění v okresním a krajském kole se zapsali do pamětní knihy a vše zakončili společnou fotografií všech výherců a přípitkem.

Všem účastníkům soutěže i oceněným blahopřejeme a těšíme se na vaše další výtvory.