Podzimní tvoření VI. třídy

V rámci pracovní a výtvarné činnosti jsme využili hezkého počasí a vyrazili s žáky na průzkum okolí Uherského Hradiště. Navštívili jsme Čističku odpadních vod ve Štěpnicích. Po cestě jsme nasbírali různé přírodniny, se kterými jsme tvořili dále ve třídě. Povedla se nám šípková srdíčka. Dále jsme pracovali se šiškami, ze kterých jsme vytvořili krásné ježky. Malovali jsme pestré dýně, které nám ozdobily třídu barvami podzimu. Něco málo na zub jsme si upekli v naší školní kuchyňce. V keramické dílně jsme tvořily pestré kočičky.

Na sobotní svátek 11. listopadu (sv. Martina) jsme také nezapomněli a vyrobili jsme si sněhově bílé koníky ve více variantách. Tímto doufáme, že snad se nám podaří, aby ten svatý Martin přijel na bílém koni a přinesl nám nějakou menší sněhovou nadílku.