Paralympijská výzva, 26. 9. 2019

V loňském školním roce naši žáci splnili disciplíny Sazka Olympijského víceboje, proto byla naše škola zařazena do losování.

V loňském školním roce naši žáci splnili disciplíny Sazka Olympijského víceboje, proto byla naše škola zařazena do losování. Měli jsme štěstí a vyhráli jsme Sportovní dopoledne s paralympionikem. A proto organizační tým Českého paralympijského výboru si pro nás na čtvrtek 26. září připravil moc pěkné dopoledne s osobností českého para sportu, reprezentanta v para hokeji Davida Paláta, účastníkem Paralympijských her a pěti Světových šampionátů, se kterým byla vedena beseda a autogramiáda. Poté si žáci zasportovali, pod vedením trenérů z organizačního týmu plnili disciplíny Olympijského víceboje. Na závěr obdrželi diplomy a drobné dárky.