PRACOVNÍ VYUČOVÁNÍ - Palačinky - VI. třída

V květnové pracovní výchově jsme si výuku ozvláštnili přípravou výborných palačinek.

Nejprve jsme si nachystali všechny potřebné suroviny, udělali jsme si těsto, abychom měli co smažit.

Až bylo těsto hezky zamíchané, pánev rozpálená pustili jsme se do dalšího důležitého kroku - smažení palačinek. Žáky výroba velmi bavila. Každý si usmažil 3 palačinky, které si namazal marmeládou dle svého výběru nebo oříškovým krémem, které jim nachystala maminka.

Na závěr jim paní učitelka připravila šlehačku. Děti si dozdobily své palačinky podle fantazie. Za odměnu dostaly ještě každý kousek zmrzlinového dortu.

Takové mlsání tu dlouho nebylo a už se všichni těšíme na další hodinu v kuchyňce.