Lyžařský výcvikový kurz Velké Karlovice, 3. - 7. 1. 2023

Vánoční prázdniny si některé děti prodloužily pobytem na horách ve Velkých Karlovicích.

Vánoční prázdniny si některé děti prodloužily pobytem na horách ve Velkých Karlovicích, kam jsme vyrazili v úterý 3.1.2023 a v sobotu 7.1.02023 se vrátili zpět. Sněhová pokrývka byla pouze na sjezdovkách a každým dnem jí ubývalo. Ale i tak se nám podařilo splnit plán LVK, který byl zaměřen na získání a zdokonalování lyžařských dovedností. Ve čtvrtek nám počasí nepřálo, a tak jsme se vydali do Vodního světa v Karlovicích, který dětem nabídl spoustu vodních atrakcí a tobogán se světelnými efekty v délce 50m.  Ten se líbil nejvíce. Poslední večer obdrželi všichni účastníci kurzu diplomy, odměny v podobě plyšáků a jiných drobných dárků.