Křížem krážem - Evropa

Žáci VII. třídy a VIII. třídy speciální se ve čtvrtek 24. ledna vydali do Přírodovědného centra TRNKA na výukový program pod názvem Křížem krážem – Evropa. V tomto programu neopustili Evropu, porozhlédli se po zemích okolo nás, řekli si co je kde tradičního, jaké jsou rozdíly v jídle, v kultuře, v oblékání a podobně. Podívali se na rozdíly v přírodě, na to, co kde roste a žije nebo na to co určité země symbolizuje. Na závěr měli i ochutnávku z dobrot některých států. S sebou do školy si přinesli skládanku Eiffelovy věže, kterou si složí v hodině pracovního vyučování.