Knihovna BBB v Uherském Hradišti

Ve čtvrtek 13. dubna 2023 VII. třída navštívila Knihovnu BBB v Uherském Hradišti.

Čtvrteční deštivé dopoledne 13. 4. 2023 jsme si s žáky VII. třídy zpříjemnili v knihovně. Tentokrát jsme si užili besedu s názvem Komiksový svět superhrdinů. Zajímavou a humornou formou přednášky jsme si připomněli nejznámější komiksy superhrdinů (např. Supermana, Batmana, Spidermana a Hulka), dověděli jsme se zajímavosti o jejich vzniku, významu a vydavatelství pomocí prezentací a videí. Žáci si měli možnost tyto komiksy prohlédnout. Také jsme si povídali o samotných superhrdinech a jejich superschopnostech. Na závěr jsme zhlédli krátký úryvek z komiksu o Tintinovi. Žáci si návštěvu knihovny velmi užili a byli nadšeni ze všeho, co se dověděli.