IROP SOU Uherský Brod, 17.1.2023

Žáci IX. a VII. třídy byli v úterý 17. ledna na třetím a posledním projektovém dni v tomto školním roce operačního programu IROP.

Žáci IX. a VII. třídy byli v úterý 17. ledna na třetím a posledním projektovém dni v tomto školním roce operačního programu IROP /Integrovaný regionální operační program/, který má za cíl zlepšení vzdělávání žáků základních škol pro studium technických a řemeslných oborů. Tentokrát si žáci přiblížili obory tesařské, malířské a zednické práce. Každý z nich si vyrobil obraz, mozaiku z lepených úlomků různých obkladaček, který si přivezli do školy a v hodinách pracovního vyučování si ho vyspárovali. Práce se žákům zalíbila natolik, že většina z nich chce být zedníkem ;)