Ve středu 24.10. si žáci VIII.S užili projektový den – Hallooween.

Oblékli se do přinesených masek a celý den mohli být duchové. Učila je sama čarodějnice. Dozvěděli se vše důležité o Halloweenu i o svátku Dušiček, který se u nás slaví 2. listopadu. Na žáky čekalo hodně strašidelných úkolů a zajímavostí. Přečetli jsme si pohádku „O čarodějnici a dýni“. V HV jsme si zazpívali píseň o „Čarodějnici“. V pracovních činnostech jsme dlabali dýni,  která krášlí vchod školy.

Halloweenská třída zavítala i do ostatních tříd, kde svým kamarádům přednesla halloweenské básničky, za to si vysloužila sladkou odměnu. Všechny pracovní listy si seřadíme a svážeme. Vznikne nám pěkná památka na náš projektový den, který se nám moc vydařil.

Jak je vidět, i v kouzelném světě duchů a nadpřirozených bytostí jsou vědomosti nutné.