Filmový festival Zlín – IV. třída

V pondělí 5. 6. 2023 se žáci IV. třídy vydali vlakem na Filmový festival do Zlína.

V pondělí 5. 6. 2023 se žáci IV. třídy vydali vlakem na Filmový festival do Zlína. Ihned po příjezdu nás přivítali Bob a Bobek, králíci z klobouku. Následovala cesta do centra města a nasátí správné filmové atmosféry.

Pak již hurá do Golden Apple Cinema na projekci filmu To je hustý, kámo z roku 2023, který měl premiéru v Mezinárodní soutěži celovečerních filmů pro děti. Úvod moderoval známý český herec Jan Čenský, kterého na pódiu doprovázel režisér filmu Stefan Westerwelle, představitelka hlavní hrdinky Jolly – dětská herečka Lotte Engels a další hosté.

Film se nám všem moc líbil. Užili jsme si to! Na závěr jsme se rozloučili s filmovým festivalem oblíbenými postavičkami Pata a Mata a dopřáli si osvěžující zmrzlinu. Byl  to super zážitek!