2. Adventní týden v 3. a 5. ročníku

V tomto týdnu, jsme mezi každodenní učivo zařadili i vánoční přípravy jako například výrobu vánočního svícnu, ve výtvarné výchově jsme si s podporou digitálních technologií namalovali obrázek s vánoční tématikou a také jsme si v projektových hodinách prošli několik mezinárodních dnů. Žákům se všechna témata a aktivity moc líbily.

Výroba vánočního svícnu – na každém vánoční stole by neměl chybět vánoční svícen, proto jsme si s žáky taky každý jeden vyrobili.

10.12. Mezinárodní den lidských práv, se kterými jsme se zábavnou formou seznámili společně s právy dětí. Žáci se zapojovali a téma je velmi zaujalo.

Dalším významným dnem byl 11.12. Mezinárodni den Hor, společně jsme si řekli o čem tento den je, seznámili jsme se s nejvyššími horami světa a také České republiky.

V hodině výtvarné výchovy jsme navštívili vánoční trhy a následně jsme si s podporou digitálních technologií namalovali obrázek s vánoční tématikou.