Sdělení rodičům, 20. 3. 2020

Vážení rodiče,

v průběhu zrušené výuky ve škole jste v kontaktu s třídními učitelkami prostřednictvím e-mailu či telefonu. Obdrželi jste úkoly na nejbližší období. Třídní učitelky Vás budou pravidelně kontaktovat  a Vy se na ně můžete obracet s případnými dotazy a konzultacemi  (rodiče žáků IV. třídy jsou v kontaktu s paní učitelkou Formánkovou).

K dispozici jsou také on-line výukové zdroje a učebnice, které některé společnosti poskytly pro aktuální období zdarma. Odkazy na některé z internetových zdrojů uvádíme na webu školy. Seznam odkazů v případě poskytnutí nových zdrojů aktualizujeme.

​​​​​​​Úřední hodiny pro osobní kontakt jsou zrušeny. V případě potřeby nás kontaktujte telefonem nebo e-mailem. S žádostí o ošetřovné se obraťte na ředitele školy, v případě dalších dotazů kontaktujte vedení školy.

Sledujte průběžně informace ve sdělovacích prostředcích i na webových stránkách školy.

Důležité kontakty:

734 433 067, jiri.hejda@zsmsuh.cz – ředitel školy