29. ročník Národního turnaje ve stolním tenise Dvůr Králové nad Labem, 4. - 6. 11. 2022

Od pátku 4. listopadu do neděle 6. listopadu tři žáci naší školy vycestovali do Dvora Králové nad Labem na 29. ročník Národního turnaje ve stolním tenise. Opět šlo o nominační turnaj pro účast na Světových letních hrách Speciálních olympiád v Berlíně 2023. V pátek hráli David s Adamem čtyřhru a vybojovali si zlatou medaili ve své výkonnostní skupině. V sobotu dopoledne proběhly kvalifikační zápasy do výkonnostních skupin ve dvouhře a odpoledne zápasy o medaile a postup na Světové letní hry. I zde se chlapcům dařilo, David i Adam získali opět zlaté medaile ve svých skupinách a Zdeněk vyhrál medaili stříbrnou. Naši "zlatí" chlapci ale na Světové hry ve stolním tenise postoupit nemohou, protože jsou již nominovaní v atletice jako náhradníci. Po dobu turnaje sportovcům prováděli studenti VŠ testy zdatnosti.
Všem třem chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.